Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Blood on Her Badge (2020) poszter

Blood on Her Badge (2020)

Blood on Her Badge

„Blood on Her Badge” egy izgalmas, gondolatébresztő film, amely a rendőrség titkait és a hatalom határát kérdezi meg. A történet egy női rendőr szemével mutatja be egy olyan világot, ahol a szakmai hitelesség és a személyes értékrendszer gyakran szembekerülnek. A film hangulata feszült, egyben gondolatébresztő, a szereplők belsejének megismerése és a hatalom különböző formáinak elemzése különösen érdekes. A témája a hitelesség és az igazság keresése, valamint a női szerep a rendőrségben, amely különösen releváns ma. A film megközelítése kritikai gondolkodást kíván, és a nézőt a szereplők személyes útjára, valamint a rendszer kihívásaira invitálja. A célközönség a filmet érdekelheti, akik szeretik a gondolatébresztő, személyes szereplőkkel bíró történeteket, valamint azok, akik a hatalom és a hitelesség kérdéseit érintő filmeket kedvelik.

Blood on Her Badge - Bűnügyi film (2020)

2020 1 óra 24 perc 4.0 42 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Blood on Her Badge (2020) egy 2020-ben bemutatott film, Bűnügyi műfajban. Főszereplők: Liz Benoit, Tequan Richmond, Rayven Symone Ferrell.

Kritika

Szórakoztató film. Liz Benoit alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Blood on Her Badge (2020)

A(z) Blood on Her Badge (2020) (2020) hivatalos előzetese. Műfaj: Bűnügyi.

Streaming 3 3 hivatalos · 0 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2020
Hossz
1 óra 24 perc
Rendező
N/A
IMDb értékelés
4.0 / 10
Eredeti cím
Blood on Her Badge

Kategóriák

2020 Bűnügyi

Rendező(k)

N/A

Ajánló

További 2020-os filmek Összes 2020-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Blood on Her Badge (2020) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Blood on Her Badge (2020) 2020-ban került bemutatásra.
A(z) Blood on Her Badge (2020) film műfaja: Bűnügyi.
A(z) Blood on Her Badge (2020) rendezője: N/A.
A(z) Blood on Her Badge (2020) IMDb értékelése: 4.0/10.
A(z) Blood on Her Badge (2020) játékideje 84 perc.
A(z) Blood on Her Badge (2020) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Blood on Her Badge (2020) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Blood on Her Badge (2020) főbb szereplői: Liz Benoit, Tequan Richmond, Rayven Symone Ferrell.