Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Bheed (2023) poszter

Bheed (2023)

Bheed

A *Bheed* egy érzelmileg gazdag, életre szóló film, amely a kapcsolatok, a család és a belső küzdelem témáját tárgyalja mély, emberi szinten. A regényes történet egy fiatal nő szemével jelenik meg, aki a saját életét próbálja meghatározni egy olyan világban, ahol a szociális és kulturális kihívások folyamatosan megpróbálják meghatározni a helyét. A film nemcsak a személyes női küzdelmeket, hanem a társadalmi és kulturális hatásokat is megmutatja, amelyek a nők életét alakítják. A tónus mély, gondolatokat keltő, és a nézőt a történet szoros kapcsolataiban tartja. A célközönség a fiatalok, a nők, valamint azok, akik érdekeltek a szociális és emberi témákban. A film olyan, mint egy szívóslánc, amely a nézőt a történet érzelmeibe és gondolataiba sodorja.

Bheed - Dráma film (2023)

2023 2 óra 4 perc 6.0 45 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A *Bheed* egy érzelmileg gazdag, életre szóló film, amely a kapcsolatok, a család és a belső küzdelem témáját tárgyalja mély, emberi szinten. A regényes történet egy fiatal nő szemével jelenik meg, ak...

Kritika

Szórakoztató film. Rajkummar Rao alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Bheed (2023)

A(z) Bheed (2023) (2023) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma.

Streaming 2 2 hivatalos · 0 felhasználói

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2023
Hossz
2 óra 4 perc
Rendező
Anubhav Sinha
IMDb értékelés
6.0 / 10
Eredeti cím
Bheed

Kategóriák

2023 Dráma

Rendező(k)

Ajánló

További 2023-os filmek Összes 2023-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Bheed (2023) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Bheed (2023) 2023-ban került bemutatásra.
A(z) Bheed (2023) film műfaja: Dráma.
A(z) Bheed (2023) rendezője: Anubhav Sinha.
A(z) Bheed (2023) IMDb értékelése: 6.0/10.
A(z) Bheed (2023) játékideje 124 perc.
A(z) Bheed (2023) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Bheed (2023) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Bheed (2023) főbb szereplői: Rajkummar Rao, Bhumi Pednekar, Dia Mirza.