Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Betrayed (2017) poszter

Betrayed (2017)

Artificial Loyalty

„Artificial Loyalty” egy mélyen gondolatébresztő, 2017-ben megjelent filmben a technológia és az emberi kapcsolatok közötti feszültség a központi témája. A film egy érzelmileg gazdag, gondolatokkal teli történetet mutat be, amely a modern társadalomban élő emberek belső világát és a technológia hatását az érzelmi kapcsolatokra szól. A hangulat feszült, gondolatokkal teli, de a nézőt is megragadó, szinte mágneses vonzerejű. A film különösen azoknak szól, akik kíváncsian figyelnek a technológia és az emberi kapcsolatok közötti határok meghatározására, valamint azoknak, akik keresik a személyes kapcsolatokban a valódi érzelmek és a mesterséges bizalom közötti egyensúlyt. A színpadi jelenetek és a karakterek bonyolult viszonyai megragadnak, és kiválóan kiszolgálják a nézőt, miközben a film nemcsak a színes képkockákat, hanem a gondolatokat is megosztja.

Betrayed - Akció/Bűnügyi film (2017)

2017 1 óra 37 perc 4.7 36 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Betrayed (2017) egy 2017-ban bemutatott film, Akció, Thriller, Bűnügyi műfajban. Főszereplők: T.J. Storm, Tom Sizemore, Richard Tyson.

Kritika

Szórakoztató film. T.J. Storm alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Betrayed (2017)

A(z) Betrayed (2017) (2017) hivatalos előzetese. Műfaj: Akció, Thriller, Bűnügyi.

Streaming 15 15 hivatalos · 0 felhasználói

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2017
Hossz
1 óra 37 perc
Rendező
Harley Wallen
IMDb értékelés
4.7 / 10
Eredeti cím
Artificial Loyalty

Kategóriák

2017 Akció Bűnügyi

Rendező(k)

Hasonló Akció filmek

Ajánló

További 2017-os filmek Összes 2017-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Betrayed (2017) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Betrayed (2017) 2017-ban került bemutatásra.
A(z) Betrayed (2017) film műfaja: Akció, Thriller, Bűnügyi.
A(z) Betrayed (2017) rendezője: Harley Wallen.
A(z) Betrayed (2017) IMDb értékelése: 4.7/10.
A(z) Betrayed (2017) játékideje 97 perc.
A(z) Betrayed (2017) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Betrayed (2017) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Betrayed (2017) főbb szereplői: T.J. Storm, Tom Sizemore, Richard Tyson.