Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Bellbottom (2021) poszter

Bellbottom (2021)

Bellbottom

A *Bellbottom* egy izgalmas, színes és érzelmileg gazdag film, amely a 1980-es évek színhelyén játszik, és a hősének személyiségének, valamint a korszak történetének szálait követi. A film egyik fő témája a hősök, a múlt és a jelen közötti konfliktus, valamint a hősök személyiségének fejlődése. A film hangulata izgalmas, de ugyanakkor mély, és a nézőt a történet színes világába sodorja. A célközönség a fiatal, kíváncsios, és a történelmi és kultúralis színpadokat szerető emberek, akik szeretik a színes, érzelmileg gazdag történeteket. A *Bellbottom* egy olyan film, amely nemcsak a korszak színeit tükrözi, hanem a hősök belső világát is megmutatja, és a nézőt a történet színes világába sodorja.

Bellbottom - Akció/Thriller film (2021)

2021 2 óra 10 perc 6.1 52 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) Bellbottom (2021) egy 2021-ben bemutatott film, Akció, Thriller műfajban. Főszereplők: Akshay Kumar, Huma Qureshi, Lara Dutta. Hossz: 130 perc.

Részletes leírás

A(z) Bellbottom (2021) egy 2021-es Akció, Thriller film. Ranjit Tewari rendezésében. IMDb: N/A/10. Főszereplők: Akshay Kumar, Huma Qureshi, Lara Dutta.

Kritika

Szórakoztató film. Akshay Kumar alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Bellbottom (2021)

A(z) Bellbottom (2021) (2021) hivatalos előzetese. Műfaj: Akció, Thriller.

Streaming 3 2 hivatalos · 1 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2021
Hossz
2 óra 10 perc
Rendező
Ranjit Tewari
IMDb értékelés
6.1 / 10
Eredeti cím
Bellbottom

Kategóriák

2021 Akció Thriller

Rendező(k)

Kinek ajánljuk?

Ajánljuk a(z) Akció, Thriller műfaj kedvelőinek.

Gyors tények

  • Megjelenés: 2021
  • Hossz: 130 perc
  • IMDb értékelés: N/A/10
  • Műfaj: Akció, Thriller
  • Rendező: Ranjit Tewari

Miért érdemes megnézni?

  • Kiváló Akció, Thriller film
  • Sztárokkal: Akshay Kumar, Huma Qureshi, Lara Dutta

Hasonló Akció filmek

Ajánló

További 2021-os filmek Összes 2021-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Bellbottom (2021) megtekinthető az M4 platformon magyar nyelven. Keress rá a filmre és válassz a rendelkezésre álló linkek közül.
A(z) Bellbottom (2021) 2021-ban került bemutatásra.
A(z) Bellbottom (2021) műfaja: Akció, Thriller.
A(z) Bellbottom (2021) rendezője: Ranjit Tewari.