Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Az ír kívánság (2024) poszter

Az ír kívánság (2024)

Irish Wish

Az „Irish Wish” (2024) egy szívderítő, személyes útjelző történet, amely a szeretet, a múlt emlékezete és a jövő reménye körül forog. A film egy középkorú nő személyes küzdelmét mutatja be, aki egy hagyományos irlandi család tagjaként próbálja összerakni a szétrobbantott kapcsolatait. A történet fokozatosan kibontakozik egy történelmi családfában, ahol a múlt titkai és a jelen szenvedélyei összekeverednek. A hangulat szívósen tiszta, érzelmileg gazdag, és az élet érzelmi szálainak hálózatát mutatja be. A film egy olyan közönség számára készült, akik szeretik a személyes történeteket, a szerelem és a család érdekes, valószerűen megjelenítését, valamint az élet kis, de nagyon jelentős pillanatait.

Az ír kívánság - Vígjáték/Fantasy film (2024)

2024 1 óra 33 perc 5.2 40 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

Az „Irish Wish” (2024) egy szívderítő, személyes útjelző történet, amely a szeretet, a múlt emlékezete és a jövő reménye körül forog. A film egy középkorú nő személyes küzdelmét mutatja be, aki egy ha...

Kritika

Szórakoztató film. Lindsay Lohan alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — Az ír kívánság (2024)

A(z) Az ír kívánság (2024) (2024) hivatalos előzetese. Műfaj: Vígjáték, Romantikus, Fantasy.

Streaming 122 2 hivatalos · 120 felhasználói

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2024
Hossz
1 óra 33 perc
Rendező
Janeen Damian
IMDb értékelés
5.2 / 10
Eredeti cím
Irish Wish

Kategóriák

2024 IMDb 5.2 Vígjáték Fantasy

Rendező(k)

Ajánló

További 2024-os filmek Összes 2024-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Az ír kívánság (2024) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Az ír kívánság (2024) 2024-ban került bemutatásra.
A(z) Az ír kívánság (2024) film műfaja: Vígjáték, Romantikus, Fantasy.
A(z) Az ír kívánság (2024) rendezője: Janeen Damian.
A(z) Az ír kívánság (2024) IMDb értékelése: 5.2/10.
A(z) Az ír kívánság (2024) játékideje 93 perc.
A(z) Az ír kívánság (2024) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Az ír kívánság (2024) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Az ír kívánság (2024) főbb szereplői: Lindsay Lohan, Ed Speleers, Alexander Vlahos.