Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
Alien Shark (2022) poszter

Alien Shark (2022)

Alien Shark

Alien Shark - Dráma/Horror film (2022)

2022 1 óra 12 perc 4.2 8 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Streaming 1 0 hivatalos · 1 felhasználói

Röviden

Megjelenés
2022
Hossz
1 óra 12 perc
Rendező
Paul Tomborello
IMDb értékelés
4.2 / 10
Eredeti cím
Alien Shark

Kategóriák

2022 IMDb 4.2 Dráma Horror

Rendező(k)

Ajánló

További 2022-os filmek Összes 2022-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) Alien Shark (2022) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) Alien Shark (2022) 2022-ban került bemutatásra.
A(z) Alien Shark (2022) film műfaja: Dráma, Horror, Sci-Fi.
A(z) Alien Shark (2022) rendezője: Paul Tomborello.
A(z) Alien Shark (2022) IMDb értékelése: 4.2/10.
A(z) Alien Shark (2022) játékideje 72 perc.
A(z) Alien Shark (2022) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) Alien Shark (2022) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) Alien Shark (2022) főbb szereplői: Bridget Nicole Andrews, Brittany Altenbach, Jessica Claire Crosby.