Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
A pillangó tánca (1996) poszter

A pillangó tánca (1996)

Heaven's Prisoners

Dave, a néhai New Orleans-i zsaru feleségével visszavonul vidékre, hogy helyrerázza magánéletét. Már majdnem legyőzi az alkoholt, amkor a közelükben lezuhan egy repülő. Az egyetlen megmenekült kislány teljesen felforgatja az életét, hamarosan egy rejtélyes gyilkosságba keveredik. Megdöbbenésére Bubba Rocque-hoz, gyermekkori ismerőséhez vezetnek a szálak. Dave régi barátnőjétől, Robintól kér segítséget, aki jól ismeri az éjszakát, miközben veszélybe kerül a családja. A velejéig romlott zsaru súlyos választásokra kényszerül: józanság vagy pia, apaság vagy függetlenség?

A pillangó tánca - Dráma/Misztikus film (1996)

1996 2 óra 12 perc 5.7 47 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) A pillangó tánca (1996) egy 1996-ban bemutatott film, Dráma, Misztikus, Thriller műfajban. Főszereplők: Alec Baldwin, Eric Roberts, Mary Stuart Masterson. IMDb: 5.7/10. Hossz: 132 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Alec Baldwin alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — A pillangó tánca (1996)

A(z) A pillangó tánca (1996) (1996) hivatalos előzetese. Műfaj: Dráma, Misztikus, Thriller.

Streaming 96 5 hivatalos · 91 felhasználói

Magyarországon jelenleg nem elérhető legálisan. Külföldön az alábbi szolgáltatóknál nézhető — VPN-nel vagy ottani előfizetéssel hozzáférhető:

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
1996
Hossz
2 óra 12 perc
Rendező
Phil Joanou
IMDb értékelés
5.7 / 10
Eredeti cím
Heaven's Prisoners

Kategóriák

1996 IMDb 5.7 Dráma Misztikus

Rendező(k)

Ajánló

További 1996-os filmek Összes 1996-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) A pillangó tánca (1996) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) A pillangó tánca (1996) 1996-ban került bemutatásra.
A(z) A pillangó tánca (1996) film műfaja: Dráma, Misztikus, Thriller.
A(z) A pillangó tánca (1996) rendezője: Phil Joanou.
A(z) A pillangó tánca (1996) IMDb értékelése: 5.7/10.
A(z) A pillangó tánca (1996) játékideje 132 perc.
A(z) A pillangó tánca (1996) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) A pillangó tánca (1996) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) A pillangó tánca (1996) főbb szereplői: Alec Baldwin, Eric Roberts, Mary Stuart Masterson.