Ugrás a tartalomhoz
A néma buli (2019) poszter

A néma buli (2019)

La Fiesta Silenciosa

„La Fiesta Silenciosa” egy mélyen érzelmes, színesen színes, de csöndes színpadon játszó filmben a család, a memóriák és a múlt hosszú távú hatása központi szerepet játszik. A film különleges hangulatát a színes, de elszigetelt ház körül forog, ahol a családtagok egymás szemében kerülnek megvilágítani a múlt titkait. A történet egy olyan családról szól, amelynek tagjai a múlt szellemi jelenlétét érzik, miközben a jelenben próbálják megtalálni a helyes irányt. A film a szereplők belső világát és azokat a szilárd hagyományokat, amelyek a család szívét alkotják, mutatja be. A nézők egy olyan világba lépnek be, ahol a csend nem hiányosság, hanem egy mély, gondolatainkkal együtt járó szín. A film különösen vonzza azokat a nézőket, akik érdeklődnek a család, a múlt és az emberi kapcsolatok mélyebb rétegei iránt.

A néma buli - Akció/Thriller film (2019)

2019 1 óra 27 perc Magyar felirat 5.4 70 megtekintés

Streaming 1 0 hivatalos · 1 felhasználói

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Leírás

A(z) A néma buli (2019) egy 2019-es Akció, Thriller film. Diego Fried, Federico Finkielstain rendezésében. IMDb: 5.4/10. Főszereplők: Gastón Cocchiarale, Esteban Bigliardi, Lautaro Bettoni.

Kritika

Szórakoztató film. Gastón Cocchiarale alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — A néma buli (2019)

A(z) A néma buli (2019) (2019) hivatalos előzetese. Műfaj: Akció, Thriller.

Röviden

Megjelenés
2019
Hossz
1 óra 27 perc
Rendező
Diego Fried, Federico Finkielstain
Értékelés
5.4 / 10
Eredeti cím
La Fiesta Silenciosa

Kategóriák

2019 IMDb 5.4 Akció Thriller

Kinek ajánljuk?

Ajánljuk a(z) Akció, Thriller műfaj kedvelőinek.

Gyors tények

  • Megjelenés: 2019
  • Hossz: 87 perc
  • IMDb értékelés: 5.4/10
  • Műfaj: Akció, Thriller
  • Rendező: Diego Fried, Federico Finkielstain

Miért érdemes megnézni?

  • Kiváló Akció, Thriller film
  • Sztárokkal: Gastón Cocchiarale, Esteban Bigliardi, Lautaro Bettoni

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) A néma buli (2019) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) A néma buli (2019) 2019-ban került bemutatásra.
A(z) A néma buli (2019) film műfaja: Akció, Thriller.
A(z) A néma buli (2019) rendezője: Diego Fried, Federico Finkielstain.
A(z) A néma buli (2019) IMDb értékelése: 5.4/10.
A(z) A néma buli (2019) játékideje 87 perc.
A(z) A néma buli (2019) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) A néma buli (2019) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) A néma buli (2019) főbb szereplői: Gastón Cocchiarale, Esteban Bigliardi, Lautaro Bettoni.

Ajánló

További 2019-os filmek Összes 2019-os film

Kapcsolódó tartalmak