Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
A megtaláló (2014) poszter

A megtaláló (2014)

Finders Keepers

Válása után Alyson vidékre költözik a kilencéves lányával. Hamarosan rájön, hogy az ingatlanügynök elfelejtette egy apróságról tájékoztatni, hogy öt évvel ezelőtt brutális családi gyilkosság történt az öreg házban. Alyson, és később a volt férje, Jonathan is ráébrednek arra, hogy minden baj forrása az a gonosz baba, amit ott felejtettek, és most Claire-hez került. A baba kifordította az előző lakók lányának személyiségét, aki végül lemészárolta családját, és most ugyanez a sors vár rájuk is.

A megtaláló - Horror/Misztikus film (2014)

2014 1 óra 24 perc 4.3 30 megtekintés

Közösségi értékelés

A ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) A megtaláló (2014) egy 2014-ban bemutatott film, Misztikus, Thriller, Horror műfajban. Főszereplők: Tobin Bell, Jaime Pressly, Patrick Muldoon. IMDb: 4.3/10. Hossz: 84 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Tobin Bell alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — A megtaláló (2014)

A(z) A megtaláló (2014) (2014) hivatalos előzetese. Műfaj: Misztikus, Thriller, Horror.

Streaming 93 21 hivatalos · 72 felhasználói

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
2014
Hossz
1 óra 24 perc
Rendező
Alexander Yellen
Értékelés
4.3 / 10
Eredeti cím
Finders Keepers

Kategóriák

2014 IMDb 4.3 Horror Misztikus

Rendező(k)

Ajánló

További 2014-os filmek Összes 2014-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) A megtaláló (2014) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) A megtaláló (2014) 2014-ban került bemutatásra.
A(z) A megtaláló (2014) film műfaja: Misztikus, Thriller, Horror.
A(z) A megtaláló (2014) rendezője: Alexander Yellen.
A(z) A megtaláló (2014) IMDb értékelése: 4.3/10.
A(z) A megtaláló (2014) játékideje 84 perc.
A(z) A megtaláló (2014) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) A megtaláló (2014) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) A megtaláló (2014) főbb szereplői: Tobin Bell, Jaime Pressly, Patrick Muldoon.