Fejlesztések folynak az oldalon — előfordulhat, hogy rövid időre nem lesz elérhető, de hamar helyreáll. Köszönjük a türelmedet! 🙏
Ugrás a tartalomhoz
976 - A Sátán hívószáma (1988) poszter

976 - A Sátán hívószáma (1988)

976-EVIL

Egy gimnazista srác megelégeli, hogy az iskolában a menő srácok állandó céltáblája, ráadásul hívő, keresztény édesanyjával sem egy leányálom az élet. Fülest kap, hogy ha felhívja a 976-os telefonszámot az élete egy csapásra megváltozhat. Miután kipróbálja, ördögi hatalmat kap, és a zaklatóinak onnantól kezdve bőven van mitől rettegniük.

976 - A Sátán hívószáma - Vígjáték/Horror film (1988)

1988 1 óra 32 perc 5.1 39 megtekintés

Közösségi értékelés

Az IMDb-pontszám az alap — a ti 1–10-es szavazataitok arányosan alakítják a végeredményt. Az értékelésért +12 pont jár.

Összefoglaló

A(z) 976 - A Sátán hívószáma (1988) egy 1988-ban bemutatott film, Vígjáték, Horror műfajban. Főszereplők: Jim Metzler, Sandy Dennis, Stephen Geoffreys. IMDb: 5.1/10. Hossz: 92 perc.

Kritika

Szórakoztató film. Jim Metzler alakítása kiemelkedő. Ajánlott.

Trailer — 976 - A Sátán hívószáma (1988)

A(z) 976 - A Sátán hívószáma (1988) (1988) hivatalos előzetese. Műfaj: Vígjáték, Horror.

Streaming 13 6 hivatalos · 7 felhasználói

A meta4.hu egy filmes-sorozatos-játékos rajongói közösség — a tartalom megtekintéséhez a szolgáltató hivatalos oldalára navigálsz. (DSA 14. cikk)

Röviden

Megjelenés
1988
Hossz
1 óra 32 perc
Rendező
Robert Englund
IMDb értékelés
5.1 / 10
Eredeti cím
976-EVIL

Kategóriák

1988 IMDb 5.1 Vígjáték Horror

Rendező(k)

Ajánló

További 1988-os filmek Összes 1988-os film

Kapcsolódó tartalmak

Gyakran Ismételt Kérdések

A(z) 976 - A Sátán hívószáma (1988) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál érhető el.
A(z) 976 - A Sátán hívószáma (1988) 1988-ban került bemutatásra.
A(z) 976 - A Sátán hívószáma (1988) film műfaja: Vígjáték, Horror.
A(z) 976 - A Sátán hívószáma (1988) rendezője: Robert Englund.
A(z) 976 - A Sátán hívószáma (1988) IMDb értékelése: 5.1/10.
A(z) 976 - A Sátán hívószáma (1988) játékideje 92 perc.
A(z) 976 - A Sátán hívószáma (1988) magyar szinkron- és feliratinformációit a Meta4.hu adatlapján találod, az elérhető streaming szolgáltatók kínálata alapján.
A(z) 976 - A Sátán hívószáma (1988) adatlapján a Meta4.hu katalógusában megtalálod, mely legális streaming szolgáltatóknál (pl. Netflix, HBO Max, Disney+) érhető el.
A(z) 976 - A Sátán hívószáma (1988) főbb szereplői: Jim Metzler, Sandy Dennis, Stephen Geoffreys.